Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Pszczyna
    (43-200)

Praca na stanowisku Praca biurowa

Pszczyna

, Dart-Pol s.c.

Praca biurowa
Pszczyna

Opis stanowiska

Firma Dart-Pol zleci obowiązki pracy biurowej osobom, które założą własną działalność gospodarczą. Gwarantowane zlecenia. Wynagrodzenie przy 160 godzinach pracy miesięcznie od 2240 zł netto.

Zlecenia wykonywane są w siedzibie Firmy Dart-Pol - Pszczyna, ul. Sznelowiec 10 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- założenie własnej działalności gospodarczej
- umiejętność pracy w grupie

Oczekiwane predyspozycje:
- osoba odpowiedzialna, terminowa, rzetelna, punktualna, komunikatywna, formalista

Oferujemy

Zakres obowiązków:
- obsługa biurowa działu szkoleń
- obsługa klienta
- dokumentacja zleceń i wystawianie zleceń realizacyjnych podwykonawcom