Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Asystentka ds. Obsługi Obcokrajowców

Kraków

, Express Relocations Sp. z o.o.

Asystentka ds. Obsługi Obcokrajowców
Kraków

Opis stanowiska

Express Relocations sp. z o.o.

Jeden z największych dostawców rozwiązań relokacyjnych w Polsce, poszukuje zmotywowanych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów do pracy:

Asystent/ka ds. Obsługi Obcokrajowców

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolska

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe, (dużym atutem będzie ukończenie studiów na kierunku: Stosunki Międzynarodowe)
- biegła dobra znajomość j. angielskiego,
- dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
- prawo jazdy kat. B,
- komunikatywność i otwartość
- umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność
- umiejętność wyszukiwania i analizowania informacji, wyciąganie wniosków,
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach ad hoc,
- zaangażowanie,
- optymizm

Oferujemy

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- różnorodność wykonywanych zadań,
- stały kontakt z językiem angielskim
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w młodym, sprawnie współdziałającym zespole