Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Asystent Projektanta konstrukcje budowlane: Pólnocna Bawaria

Wrocław

, Monika Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung

Asystent Projektanta konstrukcje budowlane: Pólnocna Bawaria
Wrocław

Opis stanowiska

Deutsch-Polnische Personalberatung jest agencją doradztwa personalnego w branży technicznej na rynku niemieckim. Indywidualną cechą firmy jest połączenie Executive Search, tradycyjnego konsultingu oraz usług Human Resource. Przeprowadzamy rekrutacje kadry na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz personelu technicznego w branży budowlanej specjalizacja: Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie (KBI).

Wymagania

Jeżeli jesteś doświadczonym ASYSTENTEM PROJEKTANTA BUDOWLANEGO i masz 4-letnie doświdczenie w samodzielnym tworzeniu planów szalunkowych i planów zbrojeniowych oraz znasz bardzo dobrze język niemiecki i potrafisz prowadzić grupę kreślarzy oraz chcesz rozpocząć karierę w renomowanym biurze projektowym w Górnej Frankoni/Niemcy to napisz i załącz swoje CV.

Oferujemy

Zatrudnienie przez niemieckiego pracodawce/umowa o prace.

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl