Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Bogatynia
    (59-916)

Praca na stanowisku Doradca Biznesowy

Bogatynia

, Bank Zachodni WBK

Doradca Biznesowy
Bogatynia

Opis stanowiska

Kompleksowa obsługa klientów firmowych z segmentu SME (do 10 mln przychodu rocznego)

Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów bankowych dla firm (rachunki, kredyty, depozyty)

Realizacja indywidualnych planów sprzedażowych i wkład w cele zespołowe

Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów

Analiza kondycji finansowej klientów i procesowanie wniosków kredytowych w ramach przyznanych uprawnień

Prowadzenie rachunków, monitorowanie obrotu i stanu zadłużenia klientów, a także rozpatrywanie skarg i reklamacji w ramach posiadanych kompetencji

Budowanie dobrych, długofalowych relacji z klientami

Kreowanie odpowiedniego wizerunku Banku na rynku usług finansowych

Wymagania

Wykształcenia wyższego (min. licencjat); mile widziane będzie wykształcenie ekonomiczne

Minimum 3-letniego doświadczenia w sprzedaży dla klientów firmowych; doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych będzie bardzo dużym atutem

Podstawowej wiedzy z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw

Umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami

Silnej motywacji do pracy na stanowisku sprzedażowym, zorientowania na wyniki i realizację celów sprzedażowych

Wysokiego poziomu zdolności interpersonalnych: komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, asertywności

Dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Pracę na odpowiedzialnym stanowisku otwierającym drogę awansu na stanowiska menedżerskie

Program adaptacyjny obejmujący m.in. szkolenia z zakresu oferty produktowej, wykorzystywanych systemów i procesowania wniosków oraz wsparcie merytoryczne w pierwszych miesiącach pracy

Cykl szkoleń z zakresu kompetencji kredytowych, zakończony uzyskaniem certyfikatu

Procedury kredytowe umożliwiające szybkie i skuteczne reagowanie na potrzeby klientów

System wynagrodzeń oparty o jasne i przejrzyste zasady

Ciekawe benefity (np. karta Multisport) oraz świadczenia socjalne (np. dopłata do wyprawki szkolnej, nisko oprocentowane pożyczki), a także korzyści dla młodych mam

Prywatną opiekę zdrowotną

Możliwości rozwoju: dofinansowanie do studiów i nauki języków obcych, liczne szkolenia oraz programy rozwojowe, bankowa biblioteka książek i multimediów

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Zachodni WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania oraz że dane nie będą przekazywane innym odbiorcom danych”

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl