Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Wydawnictwo poszukuje autorów

Szczecin

, Wydawnictwo

Wydawnictwo poszukuje autorów
Szczecin

Opis stanowiska

Wydawnictwo oferujące literaturę tematycznie związaną m.in. z edukacją, językami obcymi i rozwojem osobistym poszukuje autorów.

W związku z poszerzaniem zakresu tematycznego wydawanych przez nas publikacji poszukujemy twórczych osób, które lubią i potrafią sprawnie posługiwać się piórem i są gotowe stworzyć na zamówienie nową publikację.

Wymagania

- Poprawne i twórcze redagowanie tekstów w języku polskim.
- Zainteresowania i możliwość napisania na zamówienie publikacji tematycznie związanej z następującymi dziedzinami: edukacja, języki obce, rozwój osobisty, pedagogika, zdrowe odżywianie, zdrowy tryb życia, inne. Mile widziani nauczyciele, pedagodzy, psychologowie oraz osoby z z wykształceniem filologicznym (wszystkie języki obce, polonistyka).
- Umiejętność stworzenia tematu i koncepcji swego dzieła oraz konsekwentne realizowanie powziętego planu.

Oferujemy

- Możliwość wydania publikacji w postaci ebooka, audiobooka lub druku w naszym wydawnictwie bez wkładu finansowego ze strony autora.
- Możliwość zaistnienia na rynku wydawniczym.
- Wsparcie merytoryczne przy planowaniu publikacji.
- Promocję w ramach działalności wydawnictwa.
- Wynagrodzenie płacone regularnie w wysokości 10% brutto ceny sprzedażowej publikacji przez cały okres sprzedaży.