Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Jasło
    (38-200)

Praca na stanowisku Praca w Dziale Logistyki

Jasło

, Merkury Market sp. z o. o. sp. k.

Praca w Dziale Logistyki
Jasło

Opis stanowiska

Dział Logistyki

Miejsce pracy: Krosno

Opis stanowiska:
Monitorowanie stanów magazynowych
Planowanie i realizowanie procesu zakupowego
Zarządzanie poziomem zapasów
Koordynowanie i współpraca w zakresie procesu reklamacji

Wymagania

Wykształcenie wyższe (logistyczne lub inżynieryjne)
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność przewidywania i planowania
Kreatywność i umiejętność wyszukiwania najlepszych rozwiązań
Znajomość zagadnień logistycznych i doświadczenie – mile widziane

Oferujemy

Szkolenie wdrożeniowe
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń
Samodzielne stanowisko pracy w zespole pełnym kreatywnych osób
Wraz ze stażem i wynikami pracy możliwość awansu