Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Monter (specjalność dźwignice)

Warszawa

, Recruitment Consulting

Monter (specjalność dźwignice)
Warszawa

Opis stanowiska

Objęcie ww. stanowiska wiąże się z realizacją zadań w zakresie serwisu, remontów oraz modernizacji urządzeń dźwignicowych na obiektach elektroenergetycznych.

Wymagania

Wykształcenie minimum zawodowe techniczne o kierunku mechanicznym lub elektrycznym
Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku montera/elektromontera dźwignic
Świadectwo Kwalifikacyjne – E , eksploatacji urządzeń do 1 kV
Uprawnienia UDT do remontu i konserwacji urządzeń dźwignicowych
Uprawnienia UDT do remontu i konserwacji dźwigów towarowo-osobowych
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
Samodzielność i odpowiedzialność
Rzetelność
Umiejętność rozwiązywania problemów
Zdyscyplinowanie

ATUTEM BĘDZIE:
Znajomość technik montażu elementów maszyn oraz umiejętność wykonywania prac w tym
zakresie.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kompetencji i uzyskiwanych wyników pracy
Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
Możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia w międzynarodowej firmie

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl