Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Lębork
    (84-300)

Praca na stanowisku Młodszy projektant instalacji elektrycznych

Lębork

, ACTIO HR

Młodszy projektant instalacji elektrycznych
Lębork

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – Międzynarodowej Firmy Produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy projektant instalacji elektrycznych (AutoCAD)
Miejsce pracy: Lębork

Zadania:
Projektowanie/wykonywanie instalacji elektrycznych niskiego napięcia,
Przygotowywanie rysunków technicznych,
Tworzenie dokumentacji technicznej,
Stała współpraca z oddziałem firmy we Francji;

Wymagania

Wykształcenie techniczne – preferowane kierunkowe,
Bardzo dobra znajomość programu AutoCAD,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku,
Umiejętność pracy w zespole,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.

Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku,
Atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do umiejętności,
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
Praca w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)