Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
    (53-609)

Praca na stanowisku Spawacz TIG-okolice Jeleniej Góry

Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

, EKT Instal Sp.zo.o.

Spawacz TIG-okolice Jeleniej Góry

Opis stanowiska

- praca od zaraz w zakładzie produkcyjnym w okolicach Jeleniej Góry
- spawanie nierdzewnej stali szlachetnej 1-5 mm, elementy wentylacji
  i klimatyzacji : zbiorniki,rurociągi wielkowymiarowe okrągłe
  i prostokątne, flansze-kołnierze,spoiny doczołowe i pachwinowe

Wymagania

- doświadczenia w swoim zawodzie min 2 lata

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na swojej działalności
- praca od poniedziałku do piątku
- dla osób z poza rejonu zapewniamy i opłacamy noclegi