Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy

Białystok

, Toolip HR Sp.z o.o. Sp. Komandytowa

Przedstawiciel Handlowy
Białystok

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268, powstała w lutym 2009r. dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Dla naszego Klienta (z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. 25/10/15
Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:
• Budowanie stałych relacji z klientami,
• Pozyskiwanie nowych klientów,
• Ustalanie szczegółowych warunków współpracy,
• Wprowadzanie nowych produktów na rynek,
• Monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Wymagania

• Wykształcenie: wyższe techniczne
• Min. 2 lata na podobnym stanowisku w branży wyrobów technicznych,
• Znajomość branży tworzyw sztucznych lub wiązek kablowych/elektrycznych.
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Obsługa komputera: pakiet MS Office,
• Prawo jazdy B.

Oferujemy

• Umowa o pracę,
• System prowizyjny (podstawa + premia),
• Niezbędne narzędzia pracy,

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”