Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Jordanów
    (09-522)

Praca na stanowisku Praktykant wsparcia procesów wdrażania

Jordanów

, VALVEX S.A.

Praktykant wsparcia procesów wdrażania
Jordanów

Opis stanowiska

VALVEX S.A. jeden z największych, najbardziej cenionych w kraju
i zagranicą producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

PRAKTYKA BEZPŁATNA
Miejsce pracy: Jordanów

Stale się rozwijamy!! Chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem ze studentami. W naszej firmie zgłębisz wiedzę z zakresu nowoczesnych technologii oraz procesów. Będziesz pracować w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.

ZADANIA:
• Wsparcie procesów wdrożeniowych nowych technologii, znakowania detali w ramach realizowanego zakresu praktyk

Wymagania

• Znajomość programów do projektowania: AutoCad, Solid Edge w stopniu podstawowym
• Student/ka II, III, IV czy V roku kierunku technicznego
• Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, kreatywność

Oferujemy

• Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.
• Możliwość zdobycia doświadczenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".