Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Turek
    (05-306)

Praca na stanowisku MISTRZ ZMIANOWY

Turek

, MIRANDA SP. Z O.O. ul. Jedwabnicza 1,62-700 Turek

MISTRZ ZMIANOWY
Turek

Opis stanowiska

Firma MIRANDA Sp. z o.o. będąca jednym z największych przedsiębiorstw w regionie oraz liderem w swojej branży poszukuje ambitnych kandydatów na stanowisko MISTRZ ZMIANOWY

obowiązki:
- organizacja, kontrola i nadzór nad procesami produkcyjnymi
- kierowanie podległą grupą pracowników - ok 10 osób
- utrzymywanie dyscypliny w pracy oraz przestrzeganie przepisów bhp i ppoż
- realizacja planów produkcyjnych
- raportowanie do bezpośredniego przełożonego

Wymagania

- wykształcenie: minimum średnie
- min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (lider/brygadzista/mistrz) - warunek konieczny
- Otwartość na zmiany, innowacyjność i kreatywność.
- Samodzielność w działaniu i zaangażowanie.
- umiejętność pracy w zespole
- obsługa pakietu office
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- znajomość narzędzi lean będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

-Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się Firmie
-Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania
-Możliwość rozwoju zawodowego i realnego wpływu na kształtowanie Zespołu
-Możliwość realizacji własnych pomysłów
-Dofinansowanie studiów, szereg szkoleń branżowych
-Przestrzeń do realizowania nowych pomysłów i ambicji
-Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon