Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Łask
    (98-100)

Praca na stanowisku Specjalista/ka ds. kontaktów z Klientami

Łask

, CWO Centrum Wypłaty Odszkodowań Sp. z o.o. Sp. k.

Specjalista/ka ds. kontaktów z Klientami
Łask

Opis stanowiska

Firma CWO powstała z potrzeby niesienia profesjonalnej pomocy osobom poszkodowanym, które poniosły szkody w wyniku wypadku i innych zdarzeń losowych. Posiadane przez nas doświadczenie, poparte stałą współpracą z ekspertami, są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

(Łask, Pabianice)

Zakres obowiązków:
Profesjonalna bezpośrednia, telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta, zgodna ze standardami firmy
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Centrum Wypłaty Odszkodowań
Podpisywanie umów z klientami pozyskanymi samodzielnie oraz zleconymi przez firmę CWO
Sporządzanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia sprawy odszkodowawczej
Pozyskiwanie osób poszkodowanych w wypadkach, którym nasza firma może zaoferować pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Wymagania

Mile widziane osoby ze znajomością prawa cywilnego w zakresie odszkodowań oraz doświadczeniem sporządzania pism odwoławczych i zgłoszeń do ubezpieczycieli
Doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w branży prawniczej, odszkodowawczej lub ubezpieczeniowej)
Mile widziane osoby z wykształceniem administracyjnym lub prawniczym
Umiejętności budowania trwałych i pozytywnych relacji z Klientami
Doświadczenia w pracy z klientami, sprzedażą bezpośrednią lub doradztwie
Przedsiębiorczości i nastawienia na rezultaty
Samodzielności w działaniu, dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy

System szkoleniowy umożliwiający zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy na opisanym stanowisku
Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub staż
Wsparcie merytoryczne naszych wykwalifikowanych specjalistów
Stabilną i stałą współpracę, dającą możliwość awansu na wyższe stanowiska i rozwoju kariery zawodowej

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"