Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Lutowacz SMD

Gdynia

, MANGOLD JOBEU SP. Z O. O.

Lutowacz SMD
Gdynia

Opis stanowiska

Mangold jobeu sp. z o. o. jest działającą na rynku europejskim Agencją Pracy Tymczasowej, oraz Pośrednictwa Pracy , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12497

Obowiązki:

Uruchomienie linii SMD (Siemens)
Ręczny montaż oraz lutowanie elementów SMD
Montaż instalacji elektrycznej dokładne wymiary odizolowania - Styki lutownicze - Montaż złączy

Klejenie w sposób automatyczny lub półautomatyczny.

Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
Umiejętność klejenia w sposób automatyczny lub półautomatyczny,
Posiadanie wiedzy o cienkowarstwowych lub grubowarstwowych lutowaniach,

Oferujemy

Umowę o pracę na pełen etat w Niemczech Atrakcyjne wynagrodzenie
Pomoc przy zakwaterowaniu
Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
Świadczenia socjalne
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Pomoc i organizacja wyjazdu do Niemiec