Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Szczecinek
    (78-400)

Praca na stanowisku Elektryk

Szczecinek

, Kronospan Szczecinek

Elektryk
Szczecinek

Opis stanowiska

Chcesz rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej firmie w przemyśle drzewnym? Chcesz podzielić się z nami doświadczeniem, które zdobyłeś do tej pory i zyskać jeszcze więcej? Czy interesuje Cię Twój dalszy rozwój?

Rozwijamy nasz zespół i poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK ZMIANOWY
Miejsce pracy: Szczecinek nr ref. ESZ 01/16

Wymagania

 wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane kierunki – automatyka, robotyka, elektronika.
 wiedza z zakresu budowy, obsługi i eksploatacji maszyn i urządzeń elektrycznych oraz systemów sterowania,
 uprawnienia SEP do 1 kV,
 minimum 2 letnie doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
 gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy

Zakres Obowiązków:

 utrzymanie ruchu urządzeń elektrycznych na poszczególnych wydziałach,
 kontrola, bieżące naprawy, konserwacja, serwis urządzeń elektrycznych na terenie fabryki.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)