Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownik do Wykończeń

Wrocław

, Ruben - Bau Sp. z o.o.

Pracownik do Wykończeń
Wrocław

Opis stanowiska

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych pracowników wykończeniowych. Zakres prac: montaż płyt gipsowo-kartonowych, szpachlowanie, drobne prace murarskie, kładzenie kafelek.

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego,
- preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
- min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów,
- mile widziane: prawo jazdy oraz własny transport.

Oferujemy

- legalną pracę na umowę na czas nieokreślony,
- zakwaterowanie (pensjonaty, hotele; pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe, regularne płatności, możliwość wyrobienia nadgodzin),
- sprzęt na miejscu,
- stałą opiekę biura.