Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Pyrzowice
    (42-625)

Praca na stanowisku Obsługa klienta

Pyrzowice

, RestaurantAir

Obsługa klienta
Pyrzowice

Opis stanowiska

• Obsługa kasy fiskalnej
• Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klientów, zgodny ze standardami restauracji Chief’s

Wymagania

• Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe – gastronomia)
• Wysoka dbałość o kulturę osobistą, higienę osobistą i standardy obsługi klienta
• Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• Silna motywacja do pracy i umiejętność pracy w zespole
• Dobra organizacja miejsca pracy
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym ( mile widziany komunikatywny)

Oferujemy

• Interesującą pracę
• Możliwość zdobywania nowych kompetencji i poszerzenia swojej wiedzy, szkolenia
• Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
• Stabilne warunki zatrudnienia w elastycznym wymiarze czasu pracy oraz systemie zmianowym
• Premie motywacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji.

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu lento.pl