Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Zostań specjalistą ds. ubezpieczeń - WYSOKIE PROWIZJE!!!

Opis działalności firmy

Jesteśmy sprawdzoną organizacją w realizacji dużych i złożonych projektów, zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów. Korzystamy z infrastruktury teleinformatycznej najnowszej generacji, dostosowanej ściśle do wymagań projektów i potrzeb naszych klientów. Zdobyte doświadczenie  w połączeniu z architekturą posiadanych rozwiązań teleinformatycznych i realizowanymi procedurami  pozwala na zabezpieczenie ciągłości świadczenia usług oraz rozwój jakościowy i ilościowy.

Zostań specjalistą ds. ubezpieczeń - WYSOKIE PROWIZJE!!!
Kraków

Opis stanowiska

  • Chcesz podjąć współpracę w której możesz zdobywać nowe doświadczenie zawodowe oraz rozwijać umiejętności i kwalifikacje?
  • Masz dość wygórowanych oczekiwać odnośnie Twoich umiejętności i doświadczenia zawodowego?

To nie zwlekaj z decyzją i prześlij swoje CV.

Firma Universal Agent S.A. obecnie poszukujemy osób w charakterze:

SPECJALISTÓW DS. UBEZPIECZEŃ

Główne zadania:

  • Kompleksowa telefoniczna obsługa naszych Klientów
  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami
  • Wycena oraz sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych

Wymagania

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości obsługi komputera
  • Poprawnej dykcji
  • Dyspozycyjności 8 godzin dziennie
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Komunikatywności
  • Wykształcenia średniego
  • Niekaralności
  • DUUUUŻO zapału i motywacji do podjęcia współpracy :-)

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • Stabilne godziny współpracy - 12:00 -20:00
  • Stałą stawką godzinową: 10,5 zł dla osób posiadających status studenta/ucznia; 11,5 zł w pozostałych przypadkach
  • WYSOKIE PROWIZJE: 700 zł - 1000 zł
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe zakończone certyfikatem
  • Dostęp do darmowej siłowni/sauny/fitness/sztuk walki