Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku REKRUTER / RESEARCHER

Warszawa

, Progress Management Partners Sp. z o.o.

REKRUTER / RESEARCHER
Warszawa

Opis stanowiska

Grupa PMP w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Numer referencyjny: PRO85
Lokalizacja: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie między innymi za:
• wsparcie managerów średniego i wyższego szczebla w procesach rekrutacyjnych
• prowadzenie procesów rekrutacji - redagowanie i publikacja ogłoszeń, pozyskiwanie i selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, prezentacja najlepszych kandydatów Klientowi
• wyszukiwanie kandydatów metodą direct search i przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami na specjalistyczne stanowiska
• budowanie trwałych i profesjonalnych relacje z obecnymi oraz nowymi Klientami
• rozbudowywanie sieci kontaktów z kandydatami
• dbałość o wizerunek firmy na rynku

Wymagania

• pro aktywnej postawy, samodzielności i zaangażowania
• komunikatywności, otwartości oraz łatwości w nawiązywaniu relacji
• wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
• doświadczenia na stanowisku Rekrutera/Researchera w agencji rekrutacyjnej lub wewnętrznym dziale HR – mile widziane
• znajomość języka angielskiego (min. poziom B1) – warunek konieczny
• wiedzy dotyczącej różnych metod rekrutacji
• dobrej znajomości pakietu MS Office
• dyspozycyjności – praca w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy

• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowę o pracę + atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy
• pakiet szkoleń
• pracę w zgranym zespole, przyjaznej i inspirującej atmosferze
• niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”