Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczny

Bydgoszcz

, GRASER

Pracownik fizyczny
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy za granicą obecnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku : pracownik fizyczny

Miejsce pracy:Holandia

Wymagania

• doświadczenie w pracy przy kwiatach/sadzonkach/ogrodnictwie

• znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym-mile widziane!

• prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

-dyspozycyjność

-motywacja do pracy

Oferujemy

• dobre warunki mieszkaniowe, płacowe oraz socjalne

• opiekę polskich koordynatorów

• dojazdy do pracy

• transport do Holandii licencjonowaną firmą