Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Kruishoutem
    (Belgia)

Praca na stanowisku Monter werand

Monter werand
Cała Polska

Opis stanowiska

Projektowanie i montaż metalowych i szklanych werand

Wymagania

- Wymagane udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Umiejętność wykonywania pomiarów i obsługi maszyn, narzędzi

- Komunikatywna znajomość j. angielskiego

- Umiejętność pracy w grupie

- Dyspozycyjność do podjęcia pracy

- Brak nałogów

Oferujemy

- Umowa na warunkach belgijskich

- 9,86 € / h netto tygodniowo

- 40 h pracy tygodniowo

- Zapewnione zakwaterowanie

- Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy