Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Programista PHP

Wrocław

, Mind Media Sp. z o.o.

Programista PHP
Wrocław

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktualizowanie obecnych oraz tworzenie nowych serwisów i funkcjonalności w PHP zgodnie ze wzorcem projektowym MVC, a także tworzenie wizualnej części serwisu (HTML/CSS/JS). Ponadto obowiązkiem będzie optymalizacja i aktualizacja struktury bazy danych oraz zapytań SQL.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość PHP5 i OOP
Znajomość ZendFramework lub FuelPHP
Umiejętność pracy z obcym kodem oraz formatami wymiany danych takimi jak XML, CSV, JSON
Umiejętność pracy w systemie Subversion (SVN)
Dobra znajomość HTML5/CSS3
Znajomość zagadnień bezpieczeństwa webaplikacji
Znajomość JQuery oraz popularnych pluginów/rozszerzeń do tej biblioteki oraz technologii AJAX przy wykorzystaniu JQuery
Znajomość MySQL (m.in. umiejętność projektowania baz danych, praca na zagnieżdżonych transakcjach, optymalizacja zapytań)
Praca z dokumentacją techniczną w języku angielskim
Bardzo dobra organizacja własnej pracy oraz analityczne myślenie
Dobre estymowanie zadań (określanie czasu oraz wysiłku wkładanego do realizacja danego zadania)
Umiejętność zarządzania czasem oraz pracy pod jego presją
Dyspozycyjność - praca w biurze 8h/5 dni w tygodniu
Mile widziane:
Doświadczenie w pracy wspieranej metodyką Scrum
Umiejętność komentowania kodu PHP pod kątem generowania API za pomocą PHPDocumentor
Znajomość SASS / Compass
Praca z Bootstrap CSS
Wiedza nt. stron responsywnych
Znajomość AngularJS
Znajomość Sphinx Search Engine (instalacja, konfiguracja, API)
Administracja systemem Linux (w szczególności Apache, MySQL, SVN)

Oferujemy

Praca w biurze w centrum Wrocławia
Tworzenie ciekawych projektów
Możliwość rozwoju i doskonalenia
Przyjazną atmosferę pracy
Umowa o pracę lub umowa zlecenie
System motywacji pozafinansowej

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu pracadlastudenta.pl