Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Doradcy Klienta Biznesowego

Bydgoszcz

, Netia S.A.

Doradcy Klienta Biznesowego
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
•sprzedaż usług, rozwiązań telekomunikacyjnych Netii do Klientów Biznesowych
•tworzenie ofert handlowych i prowadzenie prezentacji u Klienta
•dbałość o pozytywny wizerunek firmy poprzez budowanie długofalowych
i profesjonalnych relacji
•rzetelne i terminowe raportowanie wyników sprzedaży

Jeżeli jesteś osobą samodzielną, lubisz sprzedaż i kontakt z Klientem, szukasz ciekawego, pełnego wyzwań zajęcia,to ta oferta kierowana jest właśnie do Ciebie.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów:
•lubiących nowe technologie oraz dynamiczne środowisko pracy
•zaangażowanych, wytrwałych, kreatywnych, z łatwością budujących relacje z klientem,
•mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość rynku i usług telekomunikacyjnych

Oferujemy

•współpracę na podstawie umowy - zlecenia lub agencyjnej (dla osób, które w sposób przedsiębiorczy chcą rozwijać się z Netią)
•dostęp do floty samochodowej
•telefon komórkowy i IP oraz nowoczesne aplikacje do komunikacji
•elastyczne godziny pracy
•wsparcie merytoryczne w postaci dedykowanego opiekuna oraz Inżyniera Rozwiązań Telekomunikacyjnych
•konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + atrakcyjna prowizja) oraz konkursy kwartalne
i roczne z nagrodami dla najlepszych sprzedawców
•cykl szkoleń rozwijających wiedzę o usługach telekomunikacyjnych
i podnoszący umiejętności sprzedażowe