Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Ambasador/ka

Poznań

, PwC

Ambasador/ka
Poznań

Opis stanowiska

Twoim zadaniem będzie pełnienie roli przedstawiciela firmy wobec studentów oraz władz swojej uczelni, a także sprawowanie funkcji Lokalnego Koordynatora konkursu „Grasz o staż”. Będziesz miał okazję współtworzyć kampanię promującą PwC wśród społeczności akademickiej w Twoim mieście, a później wdrożyć ją w życie! Twoją rolą będzie także współorganizowanie warsztatów, wykładów i spotkań pracowników firmy ze studentami.

Wymagania

studentem II i III roku studiów pierwszego stopnia lub I roku studiów drugiego stopnia,
osobą, która:
chce dowiedzieć się jak działa branża doradcza
zdobyć doświadczenie w działaniach związanych z budowaniem marki pracodawcy i organizacji eventów
posiada zdolności organizatorskie
potrafi budować relacje i umie pracować w zespole
myśli w sposób innowacyjny i znajduje nietuzinkowe rozwiązania

Oferujemy

Nie obiecujemy gruszek na wierzbie – udział w Programie jest nieodpłatny, jednak gwarantujemy Ci:
zdobycie wiedzy jak budować wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy,
możliwość sprawdzenia się podczas realizacji całorocznego, projektu pod okiem specjalistów PwC,
coaching kariery – doradztwo w tworzeniu ścieżki kariery, profesjonalne wzmocnienie Twoich kompetencji i skrócony proces rekrutacji do PwC,
udział w szkoleniach wspierających rozwój osobisty, w tym szkolenie przygotowujące do pracy z mediami,
firmowy tablet na czas kadencji,
możliwość stworzenia sieci kontaktów i nawiązania relacji biznesowych.
I jeszcze jedno….

comiesięczne nagrody dla najaktywniejszego Ambasadora i wyjątkową nagrodę, a także tytuł „Szefa Misji” dla Ambasadora Roku.

Pamiętaj, że Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny, załączysz cv oraz rozwiążesz testy analityczne on-line. Testy można rozwiązać bezpośrednio po złożeniu aplikacji lub w ciągu kolejnych 5 dni. Będą one dostępne, po zalogowaniu na Twoje konto, w zakładce „Assessments”

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu pracadlastudenta.pl