Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Suchy Las
    (62-002)

Praca na stanowisku Konsultant IT - SAP Basis

Opis działalności firmy

BCC jest niezależną firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach związanych z systemami SAP i w outsourcingu IT. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę BCC Data Centers.

Konsultant IT - SAP Basis
Cała Polska

Opis stanowiska

Poszukujemy osób posiadających wiedzę i doświadczenie z zakresu bazy danych Oracle, które chcą zbudować lub rozwijać kompetencje w zakresie SAP Basis. Do zadań osoby zatrudnionej na ww. stanowisku należeć będzie: zapewnienie bezpieczeństwa i dostępności systemów, udział w projektach wdrożeniowych, administrowanie bazami danych i rozwiązywanie problemów serwisowych.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle,
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w administrowaniu bazą danych Oracle,
  • bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows lub Linux/Unix,
  • znajomość  języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

Dodatkowym atutem będzie:

  • posiadanie certyfikatów technicznych z zakresu bazy danych Oracle i systemów operacyjnych.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko otwarte na opinie i pomysły,
  • elastyczne podejście do preferowanego modelu pracy: stacjonarnego, wyjazdowego lub mieszanego,
  • udział w ciekawych projektach,
  • intensywne szkolenia i rozwój zawodowy,
  • pakiet opieki medycznej oraz program sportowo – rekreacyjny,
  • przejrzysty i motywujący system wynagradzania, w którym wysokość wynagrodzenia zależy od poziomu kompetencji i uzyskiwanych efektów.