Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Brzeg
    (49-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. HR

Specjalista ds. HR
Brzeg

Opis stanowiska

Firma Okpol Sp. z o.o. ze Skarbimierza zatrudni:

Specjalistę ds. HR

Opis obowiązków:

-Opracowanie i wdrożenie strategii rekrutacji i zatrudnienia
-Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy
-Prowadzenie rekrutacji
-Planowanie i realizacja procesów wdrożenia nowych pracowników
-Współpraca z wewnętrznym działem płac
-Zarządzanie ścieżkami karier
-Budowanie wizerunku pracodawcy
-Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych
-Sporządzanie raportów i analiz personalnych

Wymagania

Wymagania:

2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. HR
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w koordynowaniu procesów szkoleniowych
Znajomość Prawa Pracy, w tym kwestii dotyczących wynagrodzeń, składek ZUS, zdrowotnych i inne
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - współpraca z osobami na różnych szczeblach w strukturze organizacyjnej
Zdolności analityczne, dokładność i sumienność

Oferujemy

Oferujemy:
Stabilną i interesującą pracę
Niezbędne narzędzia pracy
Przyjazną atmosferę pracy
Regularnie wypłacane wynagrodzenie
Możliwość dalszego rozwoju zawodowego