Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Zabrze
    (41-800)

Praca na stanowisku Zatrudnimy do działu handlowego

Zabrze

, Wesołowski Corporation

Zatrudnimy do działu handlowego
Zabrze

Opis stanowiska

Zatrudnimy specjalistów/specjalistki ds. sprzedaży!
Praca jednozmianowa w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku.
Na tym stanowisku będziesz wykonywać obowiązki:
- Profesjonalna, telefoniczna obsługa nowych Klientów
- Aktywna sprzedaż produktów

Wymagania

- Dobrej dykcji i swobody wypowiedzi
- Miłego przysposobienia
- Profesjonalizmu i dojrzałości w podejściu do Klientów
- Podstawowej znajomości obsługi komputera: e-mail, przeglądarka internetowa, obsługa plików i folderów
- Umiejętność pracy w grupie
Mile widziane:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętności sprzedażowe

Oferujemy

- Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Młody zespół pracowników
- Możliwość stałego rozwoju
- Wynagrodzenie z możliwością otrzymania premii (przewidziana podstawa zarobkowa)