Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds sprzedaży telefonicznej

Lublin

, Netia S.A

Specjalista ds sprzedaży telefonicznej
Lublin

Opis stanowiska

Netia S.A to alternatywny, najszybciej rosnący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce. Home Working Telesales to nowatorski jak na rynek polski projekt w którym można rozwijać się i realizować zawodowo bez wychodzenia z domu. Ty także możesz czynnie uczestniczyć w jego tworzeniu. Zgłoś się do Nas już dziś!
Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży usług (praca z domu)
Miejsce pracy: Lublin i okolice (praca stała)

Chętnie ograniczysz koszty związane z dojazdami do pracy?
Masz w domu stały (nie mobilny) dostęp do Internetu?
Chcesz pracować w komfortowych warunkach?

Wymagania

• Doświadczenia w sprzedaży, jeśli go nie posiadasz- chęci do pracy nad sobą przy naszym wsparciu.
• Zaangażowania w pracę, samodyscypliny.
• Przestrzegania jasno określonych zasad pracy.
• Wymagamy 6 godzin rzetelnej pracy dziennie.
• Umiejętności pracy z komputerem i programami biurowymi.
• Stałego dostępu do Internetu lub możliwości szybkiego podłączenia.

Oferujemy

• Forma zatrudnienia – umowa zlecenie
• Termin rozpoczęcia pracy: od razu po 3 dniowym szkoleniu wprowadzającym w tajniki sprzedaży.
• Zarobki: Nawet 24 zł za godzinę!
• Dodatkowe Gratyfikacje: Całoroczne, półroczne, dwumiesięczne i miesięczne konkursy sprzedażowe, w których nagrodzimy Cię nie tylko pieniężnie ale i nagrodami rzeczowymi.
• Ciągle się rozwijamy, rozbudowując struktury, dlatego awans jest w zasięgu ręki.
• Dostarczamy oczywiście wszystkich niezbędnych narzędzi pracy: telefon służbowy, aplikacje systemowe, bazy danych.
• Cykl specjalistycznych szkoleń w siedzibie firmy, zdobywanie doświadczenia i podnoszenie Twoich kwalifikacji.
• I najważniejsze: Pracujesz w najlepszych warunkach jakie sam sobie stworzysz, bez wychodzenia z domu, w zaciszu własnego pokoju, w godzinach które sam deklarujesz, w najbardziej innowacyjnym projekcie w Polsce.
„Twój dom jest Twoim biurem”
Praca polega na wykonywaniu połączeń w celach telemarketingowych w zaciszu własnego mieszkania (home office). Przynajmniej 1 raz w tygodniu zapraszamy Cię do pracy w siedzibie firmy – pomoże Ci to bardzo dobrze poznać produkt i firmę, którą będziesz reprezentował oraz zintegrować się z Zespołem, który aktywnie Cię wspiera.