Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku zatrudnię radiotechnika do wykrywania podsłuchów

Bielsko-Biała

, Centrum Wywiadu Gospodarczego w Bielsku Białej

zatrudnię radiotechnika do wykrywania podsłuchów

Opis stanowiska

Centrum Wywiadu Gospodarczego w Bielsku Białej zatrudni radiotechnika z doświadczeniem w dziedzinie aparatury nadawczo-odbiorczej.

Zakres zadań: obsługa aparatury i urządzeń do wykrywania urządzeń nadawczo-odbiorczych.
Oczekiwania to posługiwanie się językiem angielskim, wskazane doświadczenie ze stosowania sprzętu do wykrywania podsłuchów.

Wymagania

- udokumentowane kwalifikacje radiotechnika.
- gotowość do wykonywania prac w zakresie wykrywania podsłuchów, dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Wynagrodzenie ponad taryfowe (indywidualnie uzgadniane z każdym kandydatem), profesjonalne narzędzia i odzież robocza, pomoc w kontaktach z kontrahentami instytucjami i urzędami.