Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Konsultant ds. wsparcia technicznego (j. angielski i włoski)

Szczecin

, HEADHUNTERS Sp. z o.o.

Konsultant ds. wsparcia technicznego (j. angielski i włoski)
Szczecin

Opis stanowiska

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, poszukuje dla swojego międzynarodowego Klienta kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. wsparcia technicznego z jęz. angielskim i włoskim

Zakres obowiązków:
• Profesjonalna obsługa Klienta (połączenia wyłącznie przychodzące)
• Wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych
• Udzielanie wsparcia merytorycznego klientom zagranicznym
• Dbanie o prawidłowy przepływ informacji – korespondencja e-mail

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i włoskiego
• Dobra organizacja czasu pracy
• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
• Otwartość i komunikatywność

Oferujemy

• Możliwość rozpoczęcia kariery w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne warunki finansowe i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze najnowszych technologii
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole