Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Kierownik Projektu Budowlanego

Kierownik Projektu Budowlanego
Poznań

Opis stanowiska

Milado Centrum Rozwoju Personalnego jest firmą doradztwa personalnego (nr KRAZ: 2206), która od blisko dziesięciu lat skutecznie prowadzi rekrutacje oraz szkolenia dla Klientów z różnych branż, na terenie całego kraju. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie firmowej Milado.

Naszym klientem jest firma deweloperska o ugruntowanej pozycji na rynku, wywodząca się ze stabilnej, grupy kapitałowej z branży budowlanej. Firma ofertuje wykonywanie robót budowlanych, wynajem maszyn i narzędzi a także dystrybucję wysokiej jakości materiałów budowlanych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

(Poznań)
Nr ref. 1152/01/2016

Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
- Koordynowaniem całego procesu realizacji projektów zgodnie z założonym harmonogramem, budżetem i wymogami jakościowymi
- Zarządzaniem kilkuosobowym zespołem pracowników
- Uczestnictwem w przetargach, przygotowaniu ofert, negocjacjach
- Rozliczaniem inwestycji

Wymagania

Kogo poszukujemy?
Jeśli:
- Posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży budownictwa kubaturowego
- Masz praktyczną wiedzę w obszarze prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji
- Posiadasz predyspozycję do zarządzania zespołem pracowników
- Masz wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa
- Znasz w praktyce program Auto - CAD
- Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie, który będzie niezbędny do kontaktów z inwestorami
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferujemy

Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:
- Stabilną pracę pracę na pełny etat i zatrudnienie w formie kontraktu
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stacjonarną pracę w siedzibie firmy w Poznaniu, ze sporadycznymi delegacjami na terenie Polski
- Udział w międzynarodowych projektach budowlanych
- Możliwość awansu i dalszego rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie pisemnych ofert (CV w języku polskim, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@milado.com. W temacie e-maila prosimy wpisać numer referencyjny oferty (1152/01/2016).

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).