Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Kierownik Regionalny

Rzeszów

, SALES FOR

Kierownik Regionalny
Rzeszów

Opis stanowiska

SALES FOR dla swojego Klienta, sieci nowoczesnych aptek poszukuje osoby na stanowisko:

Nr. ref. KR/Rz/04/2016

Miejsce pracy: województwo podkarpackie

Obowiązki:

  •       Współpraca operacyjna z aptekami należącymi do sieci w ramach powierzonego regionu,
  •       Zarządzanie podległym terenem sprzedaży,
  •       Realizacja założonych planów sprzedażowych w podległym regionie,
  •       Zarządzanie zespołem sprzedażowym.

Wymagania

  •       Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym w obiektach sieciowych,
  •       Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie,
  •       Wykształcenie wyższe,
  •       Znajomość branży farmaceutycznej (mile widziana),
  •       Umiejętności sprzedażowe,
  •       Wysokie kompetencje interpersonalne,
  •       Umiejętność delegowania i rozliczania zadań podległego zespołu,
  •       Duża dyspozycyjność,
  •       Samodzielność i skuteczność w działaniu,
  •       Determinacja w realizacji celów,
  •       Inicjatywa i skuteczność w działaniu,
  •       Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  •        Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •        Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem uzupełnianym systemem premiowym,
  •        Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  •        Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  •        Narzędzia pracy i benefity.
  • Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Lindleya 16, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).