Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Dołącz do Zespołu SUBWAY w SOPOCIE

Sopot

, SUBWAY

Dołącz do Zespołu SUBWAY w SOPOCIE
Sopot

Opis stanowiska

Subway jest największą siecią restauracji szybkiej obsługi na świecie! Serwujemy amerykańskie sandwicze już w ponad 41.000 restauracjach, w 106 różnych krajach.

Wymagania

Aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
mile widziana znajomość języka angielskiego,
motywacji do pracy,
pozytywnego nastawienia,
uczciwości, kultury osobistej.

Oferujemy

pracę w młodym, wesołym zespole,
zdobycie doświadczenia i połączenia studiów z pracą,
darmowe posiłki i napoje pracownicze,
zdobywanie wiedzy i rozwój poprzez szkolenia,
możliwości awansu na wyższe stanowiska w firmie,
dodatki i podwyżki do wynagrodzenia

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu pracadlastudenta.pl