Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Lektor języka angielskiego biznes_Ślask

Bielsko-Biała

, LINGUA HOUSE Szkoła Języków Obcych

Lektor języka angielskiego biznes_Ślask

Opis stanowiska

LINGUA HOUSE Szkoła Języków Obcych w Katowicach z tradycjami o ustabilizowanej pozycji na rynku poszukuje lektora j. angielskiego w tematyce biznes, ekonomia, sprzedaż, zamieszkałego na Śląski do prowadzenia zajęć w firmie w godzinach porannych około godziny 7-8.00 lub popoludniami od 15.00 lub od 17.00.

Wymagania

wykształcenie:
- studia filologiczne j. angielskiego bądź językowe kolegium nauczycielskie (student ostatniego roku),
- doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych dla dorosłych

Wymagane cechy osobowości: osoba energiczna, wesoła, pozytywnie nastawiona, z dużym dystansem do siebie, otwarta na ludzi i łatwo nawiązująca kontakty międzyludzkie.

Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenia kursów językowych w firmach, w szkole językowej, mobilność (samochód).

Oferujemy

Jeżeli jesteś młody, energiczny, otwarty na nowe doświadczenia ZGŁOŚ SIĘ!
Prześlij do nas swoje CV poprzez nasz stronę internetowa www.lingua-house.pl lub za pośrednictwem tego portalu.
mail : lektorzy(at)lingua-house.pl