Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Kierowca Autobusu

Warszawa

, Concept Estates Sp. z o.o

Kierowca Autobusu
Warszawa

Opis stanowiska

Concept Ltd.- dla swojego międzynarodowego partnera, lidera na rynku brytyjskim w dziedzinie transport osobowego jak i przemysłu ciężkiego- poszukuje kandydatów na kierowców autobusów (Londyn).

Wymagania

Prawo jazdy kategorii kategoria D/D+E z co najmniej 6 miesięcy doświadczeniem
Zaświadczenie o niekaralności (warunek konieczny)
Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów na terenie Wielkiej Brytanii
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację
Możliwość przeniesienia do Londynu na minimum 12 miesięcy

Oferujemy

Stałą pracę w jednym z największych operatorów transportu dla londyńskich autobusów
Bezpłatne karty podróży (bezpłatny transport komunikacji miejskiej w Londynie).
20 dni płatnego urlopu + 8 święta w roku.
system emerytalny
2 tygodnie bezpłatnego zakwaterowania w dniu przyjazdu w Londynie
Pomoc w otwarciu konta bankowego w Wielkiej Brytanii
Pomoc w uzyskaniu National Insurance Number
Pomoc dla wymiany dokumentów