Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku TECHNIK ELEKTRYK AUTOMATYK / PROGRAMISTA

Kraków

, Modulo Polska

TECHNIK ELEKTRYK AUTOMATYK / PROGRAMISTA
Kraków

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, polskiego lidera w branży piekarsko-cukierniczej, poszukujemy:

Kandydat będzie odpowiedzialny za instalację, konserwację oraz serwis urządzeń.
Zakres obowiązków:
• instalacja urządzeń, uruchamianie i ustawianie maszyn oraz przeprowadzenie prób
• serwis i konserwacja urządzeń
• kontakt z klientami i dostawcami
• wsparcie techniczne dla sprzedawanych produktów
• wykonywanie prac montażowo-serwisowych w terenie – cała Polska

Miejsce pracy: cała Polska

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”

Wymagania

• praktyczna znajomość zagadnień elektromechanicznych
• uprawnienia eksploatacyjne dla I i II grupy urządzeń
• doświadczenie: min. 5 lat na podobnym stanowisku
• konieczna jest znajomość systemów automatyki Siemens i/lub Schneider
• umiejętność programowania sterowników PLC
• znajomość języka angielskiego
• Dyspozycyjność oraz sumienność w pracy
• Prawo jazdy B
• Dyspozycyjność do wyjazdów na terenie całego kraju

Oferujemy

• Atrakcyjny system wynagrodzenia
• Dużą samodzielność oraz decyzyjność