Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Laborant chemiczny

Białystok

, ENEA Wytwarzanie Sp z o.o.

Laborant chemiczny
Białystok

Opis stanowiska

Do najważniejszych laboranta chemicznego należeć będzie m.in.:

•przygotowanie i wykonanie analiz próbek: węgla, biomasy, żużla, popiołów, wody, pary, olejów,
surowców i produktów na potrzeby instalacji odazotowania spalin;
•prowadzenie dokumentacji z wykonywanych badań;
•prowadzenie racjonalnej gospodarki powierzonymi odczynnikami chemicznymi i sprzętem
laboratoryjnym, w tym utrzymanie w należytym stanie technicznym aparatury kontrolno-
pomiarowej;
•aktywne uczestniczenie w utrzymaniu i doskonaleniu systemu zarządzania Sekcji Laboratoriów Chemicznych

Wymagania

•wykształcenie średnie o profilu chemicznym, mile widziane wyższe o profilu chemicznym;
•doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym;
znajomość pakietu MS Office w tym MS Excel;
•znajomość systemów zarządzania wg (PN-EN ISO 17025);
•umiejętność pracy w zespole;
•dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia:
•umowa na czas określony 1 rok;
•pełny wymiar czasu pracy;
•system pracy – jednozmianowy;
•stałe wynagrodzenie i klarowny system premiowy;
•stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce;
•możliwość rozwoju kompetencji zawodowych.

Przewidywany termin zatrudnienia: marzec 2016 r.