Branża

  • Finanse/ekonomia

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doradca Kredytowy/Doradca Finansowy/Partner Sprzedaży

Warszawa

, Myślicki i Wspólnicy Kancelaria Finansowa Sp. Z O.O.

Doradca Kredytowy/Doradca Finansowy/Partner Sprzedaży
Warszawa

Opis stanowiska

Myślicki i Wspólnicy Kancelaria Finansowa Sp. Z O.O. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
• Doradztwo w zakresie kredytów
• Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z Klientami
• Pozyskiwanie własnych klientów
• Kompleksowa obsługa procesu kredytowego własnych Klientów
• Kompleksowa obsługa procesu kredytowego klientów Spółki

Wymagania

• Doświadczenia w sprzedaży kredytów minimum 2 lata, warunek konieczny
• Determinacji w realizowaniu celów i nastawienia na osiągnięcie sukcesu
• Umiejętności budowania i utrzymywania długoterminowych relacji z Agentami
• Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
• Analitycznego myślenia
• Zamiłowania do sprzedaży

Oferujemy

• Dostęp do najbogatszej w Polsce oferty rozwiązań kredytowych
- dostęp do ofert kredytowych wszystkich banków
- możliwość składania wniosków przez centrale albo oddział, do wyboru
- wsparcie procesu analizy wniosku ( przyspieszenie procesu, rozwiązywanie problemów powstałych w trakcie)
• Stawki jedne z najwyższych w branży, płacone w wysokości 100 % od tego co płaci Bank
- wypłacana jest cała prowizja, spółka nie obcina wynagrodzenia za klientów pozyskanych samodzielnie
- dla przykładu: za kredyt mieszkaniowy wypłacony w Deutsche Bank prowizja wynosi 1,8 % kwoty kredytu - proces oddziałowy i 1,9% za proces centralny i td
- dodatkowa prowizja za klientów, którzy zakupią lokal z rynku pierwotnego będący w ofercie naszego partnera, który posiada w swojej ofercie większość lokali z rynku pierwotnego
• Klientów Spółki
- spółka będzie zlecać obsługę swoich klientów
- wynagrodzenie za klientów spółki pół na pół
- prowizja za kolejnych klientów pozyskanych od klienta spółki płatna w wysokości 100 % dla pracownika/partnera
• Całodobowy dostęp do biura
- własne stanowisko
- reprezentacyjne pokoje dla spotkań z klientem
- papier, kawa, herbata i td
• Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę (działalność gospodarcza)
• Pełna autonomia
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych.” Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów jest Myślicki i Wspólnicy Kancelaria Finansowa Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 53, udostępnienie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do celów rekrutacji; Dane osobowe Kandydatów są gromadzone i przetwarzane w celach związanych z prowadzeniem przez Myślicki i Wspólnicy rekrutacji; Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich uzupełniania, uaktualniania, prostowania oraz żądania czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub usunięcia.