Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży Bydgoszcz

Bydgoszcz

, Five o clock

Specjalista ds. sprzedaży Bydgoszcz
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Sieć sklepów z herbatą i kawą Five o'clock poszukuje pracownika do punktu sprzedaży
w Centrum Handlowym Zielone Arkady w Bydgoszczy
na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Opis stanowiska:
-profesjonalna obsługa klienta według właściwych standardów,
-aktywna sprzedaż specjalistycznych produktów w oparciu o zdobytą wiedzę,
-budowanie pozytywnego wizerunku marki,
-realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania

-chęci do zgłębiania wiedzy z zakresu herbat i kaw,
-motywacji i kreatywności,
-znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym,
-zaangażowania w wykonywane obowiązki,
-umiejętności pracy w grupie,
-dyspozycyjności,
-łatwości nawiązywania kontaktów.

Oferujemy

- umowę o pracę (pełny etat),
- szkolenia dot. wiedzy o herbatach i kawach oraz technik sprzedaży,
- możliwość rozwoju zawodowego.