Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Koordynator d/s ochrony fizycznej

Wrocław

, Eu Group

Koordynator d/s ochrony fizycznej
Wrocław

Opis stanowiska

Agencja ochrony działająca dynamicznie na dolnośląskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych,w związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata
na stanowisko:

Miejsce pracy:Wrocław

Zakres obowiązków:
koordynowanie działań ochrony na wyznaczonym terenie
kontrola stanu zabezpieczeń obiektów
realizacja polityki firmy w zakresie usług ochrony fizycznej i mienia
koordynowanie pracy podległych pracowników
raportowanie o sytuacji na podległych obiektach

Wymagania

wykształcenie minimum sednie
doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników
samodzielność w działaniu
zaangażowanie i motywacja
umiejętność analitycznego myślenia
prawo jazdy kat. B
mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

pracę w młodym,dynamicznym zespołem
stabilne zatrudnienie/umowa o pracę/
możliwość rozwoju zawodowego
podstawowe narzędzia pracy w tym samochód służbowy