Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bielany Wrocławskie
    (55-040)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Stażysta Stażystka

Bielany Wrocławskie

, Cargill Poland Sp. z o.o

Stażysta Stażystka

Opis stanowiska

Identyfikację i realizację projektów mających na celu zwiększenie niezawodności procesu technologicznego.
Przygotowanie i nadzór nad Oceną Krytyczności wszystkich urządzeń.
Opracowanie, przy zastosowaniu FMEA ( Failure Mode and Effects Analysis) lub podobnej metody, odpowiednich aktywnych strategii mających na celu konserwację urządzeń.
Badanie i analizę awarii w celu znalezienia pierwotnej przyczyny (Root Cause Analysis).
Regularne analizy programu „Preventive Maintenance” i Predictive Maintenance” oraz proaktywne podejście do kompleksowego rozwiązania pojawiających się problemów.
Współpracę w międzynarodowym zespole – wymianę doświadczeń z innymi lokalizacjami.

Wymagania

Wykształcenie z zakresu mechaniki lub energetyki.
Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu, pracy projektowej lub w obszarze produkcji.
Dobra znajomość procesu utrzymania ruchu.
Znajomość warunków eksploatowania urządzeń i systemów przemysłowych.
Znajomość nowoczesnych technologii diagnostycznych takich jak: analiza drgań, analiza oleju, termowizja, ultradźwięki, diagnostyka silników i układów zasilania będzie dodatkowym atutem.
Znajomość języka angielskiego technicznego (w mowie i w piśmie).
Zaawansowana obsługa komputera.
Innowacyjne podejście do rozwiązywanych problemów.
Elastyczność, umiejętność dopasowania się do dynamicznie zmieniających warunków pracy.
Umiejętność organizowania, koordynowania i realizowania różnorodnych zadań.
Umiejętność budowania i utrzymywania pomyślnych relacji zarówno wewnątrz zakładu, jak i na zewnątrz.
Umiejętność skutecznego i systematycznego rozwiązywania problemów.
Ważna książeczka sanepidu.

Oferujemy

6-miesięczny płatny staż, w wymiarze min. 80h/miesiąc
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zdobycie praktycznych umiejętności związanych z kierunkiem wykształcenia.
Możliwość uczenia się od najlepszych.
Miłą atmosferę w pracy.
Elastyczność.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta,
wyślij nam swoje CV oraz List Motywacyjny

Więcej informacji o firmie Cargill znajdziesz na stronach: www.cargill.com.pl oraz www.cargill.com

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie lub w przyszłości przez Cargill Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, przy ul. MacMillan 1, 55-040 Kobierzyce, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do ich wglądu i poprawiania treści.

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu pracadlastudenta.pl