Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Stażysta w Dziale Jakości

Wrocław

, Whirlpool

Stażysta w Dziale Jakości
Wrocław

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Działu Jakości w Fabryce Kuchenek:
tworzeniu dokumentacji zw. z procesem reklamacyjnym
wykonywaniu kontroli wejściowej dostaw oraz tworzeniu dokumentacji z badań
zarządzaniu brakami
Zakres obowiązków:
przygotowywanie reklamacji i analiz dla dostawców
wprowadzanie danych do SAP
kontrola wejściowa komponentów
przygotowywanie obciążeń zgodnie z QAA
monitorowanie spływu not oraz ich akceptacja w Web Cycle

Wymagania

Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów długości i kąta
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
Umiejętność pracy zespołowej
Dobra organizacja czasu pracy
Chęć zdobywania nowej wiedzy
Zaangażowanie, sumienność, dokładność
Dyspozycyjność

Oferujemy

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Przyjemną atmosferę w zespole
Wsparcie teamu projektowego

W aplikacji proszę wpisać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska
Proszę przesyłać CV w języku polskim i angielskim

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu pracadlastudenta.pl