Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Przodkowo
    (83-304)

Praca na stanowisku Doradca tech-handlowy ds. stolarki PVC i ALU

Przodkowo

, SZACH-MAT

Doradca tech-handlowy ds. stolarki PVC i ALU
Przodkowo

Opis stanowiska

Sporządzanie ofert handlowych, przetargów zamówień publicznych,
Praca w systemie ERP - Enova / Obsługa modułu Handel, Magazyn, Produkcja.
Pomoc przy przygotowaniu planu zapotrzebowania na materiały lub usługi,
Utrzymywanie ścisłej współpracy z działami: Magazyn, Wsparcia Technicznego,
Wsparcie działu logistycznego,
Wsparcie działu finansowego.

Wymagania

Wykształcenie min średnie, mile widziani studenci ostatniego roku studiów lub zaocznych o kierunkach zwiazanych z produkcją lub budownictwem.
Umiejętność efektywnego zorganizowania czasu i wyznaczania codziennych priorytetów,
Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office. Bardzo dobra znajomość Exella,
Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
Samodzielności, punktualność, zaangażowanie, elastyczność.
Wysoka kultura osobista,
Prawa Jazdy kat B, ( mile widziane)
Znajomość języka angielskiego (mile widziana).

Oferujemy

Zatrudnienie w nowoczesnej, rozwijającej się firmie,
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy, tzn stała + premia od zaangazowania.
laptopa oraz telefon.