Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Konsultant TV OKAZJE

Gdańsk

, Grupa Progres

Konsultant TV OKAZJE
Gdańsk

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Konsultanta w Dziale TV OKAZJE

Opis stanowiska:

odbieranie połączeń przychodzących
Dzwonią do Ciebie wyłączni ci Klienci, którzy są zainteresowani ofertą!

udzielanie informacji o promocjach
obsługa połączeń wychodzących
aktywna sprzedaż
udzielanie informacji Klientom drogą e-mail

Wymagania

wykształcenie minimum średnie
podstawowa obsługa komputera
kreatywność
motywacja do pracy
nastawienie na klienta

Oferujemy

gwarantowane wynagrodzenie podstawowe + premie motywacyjne
premie kwartalne i stażowe
elastyczny grafik, który pozwoli na łączenie pracy z innymi obowiązkami
przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
pracę stacjonarną, w młodym dynamicznym zespole
wsparcie specjalistów