Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Sales Representative / Account Manager

Gdańsk

, Let's Deliver Sp. z o.o.

Sales Representative / Account Manager
Gdańsk

Opis stanowiska

Różnorodne i ciekawe wyzwania sprzedażowe
Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop, tablet)
Atrakcyjne zarobki adekwatne do umiejętności i doświadczenia (podstawa + premia)
Pracę w nowoczesnej i przyjaznej firmie, wśród energicznych młodych ludzi
Dużą samodzielność, możliwość realizacji i realny wpływ na rozwój firmy

Wymagania

Doświadczenia w sprzedaży usług oraz pracy z klientem biznesowym (warunek konieczny)
Umiejętności budowania i utrzymywania długoterminowych relacji biznesowych
Znajomości procesów sprzedaży (zarządzanie Sales Pipeline)
Aktywności oraz ukierunkowania na sukces
Wysokich kompetencji komunikacyjnych
Samodzielności oraz świetnej organizacji pracy własnej
Dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

Utrzymywanie profesjonalnych relacji biznesowych z obecnymi klientami firmy (w sektorze B2B)
Zdobywanie nowych klientów na terenie Trójmiasta
Aktywny udział w rozwijaniu kanałów sprzedaży
Zarządzanie bazą klientów
Wdrażenie nowych klientów do współpracy w systemie Let’s Deliver
Monitorowanie rynku i działań konkurencji
Badanie poziomu zadowolenia klientów i stały udział w doskonaleniu usługi