Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Podgórze)
    (30-348)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji

Kraków (Kraków-Podgórze)

, Pizzeria Banolli Logistyka sp.z o.o.S.K.

Opis działalności firmy

Pizzeria Banolli znana jest krakowianom już od roku 1994, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy lokal przy ul. Karmelickiej 22. Dziś jest to już marka rozpoznawalna w całym Krakowie dzięki 6 lokalom położonym w różnych jego rejonach.

Specjalista ds. Rekrutacji

Opis stanowiska

Specjalista ds. rekrutacji

Banolli Restauracja Pizzeria

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

• Rekrutacja pracowników (wyszukiwanie kandydatów, rozmowy rekrutacyjne, nadzór nad szkoleniem kandydatów)

• Nadzór nad grafikami

• Rozwiązywanie problemów pracowniczych, grafikowych

• Dbałość o doby poziom wyszkolenia pracowników

• Przygotowywanie raportów i analiz dla przełożonych

Wymagania

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, których cechuje:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne: komunikatywność, otwartość na ludzi i na budowanie relacji

• kreatywność w poszukiwaniu pracowników

• dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

• umiejętności planowania i organizacji pracy

• zaangażowanie w pełnione obowiązki oraz determinacja

• dyspozycyjność

• dużo inicjatywy własnej

Oferujemy

Oferujemy:

• odpowiedzialną i samodzielną pracę

• uczestniczenie we wdrażaniu projektów w organizacji

• atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

• niezbędne narzędzia pracy

• pracę w stabilnej firmie

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.