Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Siedlce
    (08-100)

Praca na stanowisku Ankieter telefoniczny

Siedlce

, Danae Sp. Z o.o.

Ankieter telefoniczny
Siedlce

Opis stanowiska

Danae Sp. z o.o. jest firmą prowadzącą badania rynku i opinii publicznej, która powstała dzięki pasji osób posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie zdobyte w największych firmach badawczych w Polsce.

Poszukujemy osób chętnych do współpracy w charakterze ANKIETERA TELEFONICZNEGO do studia telefonicznego CATI w Siedlcach.

Praca ankietera telefonicznego polega na realizacji badań rynkowych i marketingowych przez telefon i nie jest związana ze sprzedażą, oferowaniem usług lub konkursów.

Wymagania

- współpracę w oparciu o umowę zlecenie,
- kompleksowe przygotowanie do tej pracy poprzez system szkoleń,
- godzinowy, motywacyjny system wynagrodzeń,
- możliwość dopasowania godzin współpracy pomiędzy 8:30 a 21:00 w ramach trzech sesji w ciągu dnia,
- miłą atmosferę współpracy,
- możliwość nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
- możliwość awansu dla najlepszych,

Oferujemy

- pełnoletniości,
- umiejętności szybkiego i płynnego czytania,
- dobrej dykcji,
- umiejętności szybkiego pisania na klawiaturze (nie musi być bezwzrokowo),
- wysokiej kultury osobistej i miłej aparycji,
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

Prosimy o zawarcie w wysyłanych aplikacjach następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883."