Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Operator dźwigu/dźwigowy

Lublin

, Olimp Sp. z o.o.

Operator dźwigu/dźwigowy
Lublin

Opis stanowiska

Jesteśmy polską firmą działająca na rynku niemieckim już od wielu lat. Oferujemy prace budowlane i wykończeniowe różnych obiektów.
Miejsce: Monachium
Start: 25/01/2015

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: operator dźwigu.
Opis stanowiska:
- operowanie żurawia wieżowego z góry (45m),
- pomoc przy montażu szalunków.

Wymagania

- doświadczenie,
- wymagane uprawnienia (mogą być polskie),
- gotowość do wyjazdu.

Oferujemy

- wynagrodzenie miesięczne 2300e netto,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt długoterminowy,
- zakwaterowanie GRATIS (zorganizowane przez pracodawcę),
- dowóz do pracy,
- zaliczki i systematyczne wynagrodzenie wypłacane do 15-tego każdego miesiąca,
- możliwość regularnych zjazdów do Polski,
- ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny.