Branża

  • Administracja / Biuro

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Kierownik do spraw marketingu

Gorzów Wielkopolski

, P Solutions Sp. z o.o.

Kierownik do spraw marketingu

Opis stanowiska

Agencja pracy P Solutions (10251) poszukuje specjalista do spraw marketingu dla zagranicznego, strategicznego kontrahenta z siedzibą w Danii na terenie Polski.

CV z aktualnym zdjęciem prosimy wysyłać na adres email psolutions@wp.pl

W CV proszę zamieścić klauzurę :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. Nr 101, poz. 926).

Wymagania

Wymagania:
• praktyczna znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
• kreatywność
• umiejętność radzenia sobie ze stresem
• Komunikatywność i otwartość, tak aby swobodnie budować relacje z Klientami,
• Umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów,
• Umiejętność pracy w grupie, dobra organizacja czasu,
• obsługa komputerów
• bardzo wysoka kultura osobista
• bardzo dobrze rozwinięte myślenie analityczne
• samodzielność
• mile widziany własny samochód i prawo jazdy

Oferujemy

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe plus liczne benefity (ok. 5000 zł),
• Elastyczne godziny pracy, wsparcie zespołu,
• Liczne i profesjonalne szkolenia stale podnoszące kompetencje pracowników,
• Przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku,
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• niezbędne narzędzia do pracy