Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Monter

Lublin

, Ecotec Polska Sp. z o.o.

Monter
Lublin

Opis stanowiska

Ecotec Polska Sp. z o.o. to polsko-niemiecka firma zajmująca się montażem farm solarnych oraz ich serwisowaniem.

Poszukujemy osób, które chciałyby nawiązać z nami współpracę na poniższych warunkach oraz które spełniają poniżej wypisane wymagania:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie – na warunkach polskich (zgłoszenie do ZUS),
- wykonywanie zleconych prac na budowach znajdujących się w Wielkiej Brytanii,
- dopełnienie wszelkich formalności związanych z umożliwieniem wykonywania zlecenia na budowach znajdujących się poza granicami RP (A1, EKUZ),
- wynagrodzenie za przepracowane godziny w PLN - stawka na początek 18 PLN netto / h oraz wyrównanie żywnościowe: 28,57 PLN netto za każdy dzień pobytu w GB, licząc od pierwszego dnia pracy na danym wyjeździe,
- możliwość wykonywania zlecenia przez około 55 h / tygodniowo (około 10-10,5 h dziennie + 5-6 h w soboty) – tygodniowo wychodzi więc około 1200 PLN netto (wraz z wyrównaniem żywnościowym) = 55*18 + 7*28,57 = 1190 PLN netto / tydzień (są to oczywiście dane przybliżone),
- zorganizowanie przejazdu do kraju wykonywania zlecenia (koszty bezpośrednio pokrywa Ecotec) – busy Vivaro, Sprinter, Vito……..,
- zorganizowanie zakwaterowania w kraju wykonywania zlecenia (koszty bezpośrednio pokrywa Ecotec) – mieszkania, domy… korzystamy z tzw. ofert wakacyjnych,
- użyczenie narzędzi,
- jedynymi kosztami bezpośrednimi, jakie ponosi Zleceniobiorca w kraju wykonywania zlecenia, to koszty żywienia; pieniądze w walucie kraju wykonywania zlecenia Zleceniobiorca musi sam sobie zorganizować; wynagrodzenie płacimy w PLN.

Wymagania

- umiejętność szybkiej adaptacji w nowych warunkach,
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach – przede wszystkim nastawienie na rozwiązywanie problemów, a nie ich mnożenie,
- umiejętność posługiwania się narzędziami typu śrubokręt i elektronarzędziami typu wkrętarko-wiertarka itp. i wiele innych,
- umiejętność pracy w zespole
- nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
Wielkimi atutami będą:
- doświadczenie w pracy w branży budowlanej, przy montażu kanstrukcji wszelkiego typu itp.,
- znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- uprawnienia SEP,
- wykształcenie techniczne (zawodówka, technikum, politechnika).

Oferujemy

Udział na etapach budowy:
- palowanie
- montaż konstrukcji pod panele / stelażu – najwięcej czasu pochłania ten etap budowy
- kładzenie paneli słonecznych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z późniejszymi zmianami)".